Moje skrypty PHP

sanneo's E'Cards v3.0

Historia skryptu

v3.0 - 10.09.2004r
Poprawione zostało logowanie, wprowadziłem pewne zabezpieczenia, możliwość pracy skryptu w dwóch trybach (z bibliotekami GD i bez nich), poprawiłem style CSS, przebudowałem moduły zarządzania systemem w panelu administracyjnym, dodałem zaawansowany edytor ustawień skryptu wraz z opcjami o które prosiliście :)

v2.0 - 16.02.2004r
Nowa wersja, całkowicie przebudowana, bardziej funkcjonalna, bardziej bezbłędna i chyba w końcu robiona jednolitym stylem :). Engine v2.0 oparty jest o bazę danych MySQL. Dzięki takiemu rozwiązaniu skrypt ten jest bardziej funkcjonalny i łatwiejszy w obsłudze, od teraz całą robotę za Ciebie odwali ten właśnie skrypt :).

v1.1 - 27.05.2003r
Wprowadziłem kilka zmian szczególnie na największa uwagę zasługują wprowadzone do skryptu statystyki, teraz będziesz wiedział która kartka najbardziej się podoba wysyłającym i ile kartek zostało już wysłanych z Twojego serwisu :-)

v1.0 - 21.05.2003r
W zasadzie jest to pierwsza wersja skryptu, opatrzona numerkiem 1.0, więc na pewno mogą występować w niej błędy za których poinformowanie mnie będę wdzięczny, po to, aby kolejne wersję były bezbłędne. Planuję dalszą rozbudowę tego skryptu jeśli tylko, ktoś będzie miał ochotę z niego korzystać :-)

Opis skryptu Demo Pobierz (271) Historia
Skomentuj Komentarze (4) Poprzednie Licencja